Hizmetlerimiz

Anket

Anket Hazırlama

Araştırmanızla alakalı olarak alanında profesyonel kişilerle doğru sorular ve yöntemlerle anketinizi hazırlıyoruz. Uygunluk ve geçerliliğini test ederek gerekli düzenlemeleri yapıyor ve anketin güvenilirliğini arttırıyoruz. Bu sayede, olası yanlış veri çıktılarının önüne geçiyoruz.

Uygulama

Anketin kitlelere uygulanması konusunda yüzyüze ve/veya çevrimiçi hizmet sunuyoruz. Hazırlanmış olan anketi demografik kıstaslara göre uygulayıp ihtiyacınız olan sonuçları en doğru şekilde elde ediyoruz.

Analiz

Toplanan verileri doğru anlaşılabilmesi için basitleştiriyor ve görselleştiriyoruz. Önemli noktaları belirliyor ve verilere dayanarak nedenlerini açıklıyoruz.

Raporlama

Yapılan analizler sonucunda çıktıların yer aldığı anlaşılır ve görselleştirilmiş kapsamlı bir rapor hazırlıyoruz. Böylelikle araştırmadan istenen bilgiler doğrultusunda tavsiyeler ve olası durumları görebileceğiniz grafikleri ve yazılı metinleri sağlıyoruz.

Anket Sisteminin İşleyişi

1. Anket Başvuru Süreci

Anket çalışma sürecine başlamadan önce Talep Formu üzerinden anketinizle ilgili bilgiler bizimle paylaşılarak ön görüşme yapıyoruz. İçeriğe göre hazırlanan örnek anketinizi kısa sürede hazırlayıp test çalışması için aktifleştiriyoruz. Yapılacak testler doğrultusunda düzenlenmesi gereken alanlar düzenlenerek anketi son hali yayına alınarak veri toplama süreci başlatılır. Anket doldurma sınırlaması bulunmamaktadır.

2. Katılımcı Belirleme

Yayınlanan anketler için örneklem grubumuz (katılımcılar) bulunmaktadır. Anketler internet üzerinden doldurulduğu için farklı kanallarla katılımcılara ulaştırılmaktadır.

3. Veri Toplama
  • Veriler çevrimiçi ortamdan ücretsiz toplanmaktadır.
  • Saha çalışması talep edilmesi durumunda hedef kitleye yönelik yapılacak çalışma için ücret talep edilecektir.
4. Google Form’dan Farkımız
  • Kullandığımız yazılım altyapısı sayesinde daha detaylı çıktılar (  alınabilmektedir.
  • Mantık dizilimiyle katılımcıları daha rahat yönlendirilebilmektedir.
5. Ücretli Anket Sitelerinden Farkımız
SurveyMonkey gibi ücretli hizmet sağlayan anket firmalarından ayırt edici özelliğimiz çevrimiçi anketlerimizin ücretsiz olması ve katılımcı sınırlamasının olmamasıdır.
6. Etik Kurallar
  • Akademik çalışmalar için etik kurullarından onay alınması ve başvuru esnasında tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.
  • 18 yaşın altındaki hiç bir bireye ebeveyn onayı olmaksızın anket uygulamamaktayız.

Avantajlarımız

Anket sistemimiz akademik çalışmalar için ücretsiz ve reklamsız olarak sunulmaktadır ve anketlerin paylaşımları bir çok mecradan ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Çeviri ve Yazım Denetimi

Hizmet Listesi